Lifestyle

Nowa odsłona bloga, czyli witajcie po przerwie!

Halo, halo?

Czy ktoś jeszcze pamięta o tym miejscu? No, może nie konkretnie o tym, bo jak widzicie zmieniło się w zasadzie wszystko. Nowa nazwa, nowy design…tylko autorka pozostała ta sama (chociaż trochę się postarzała, ale tylko trochę).

Witajcie więc na zupełnie nowym blogu o nazwie Sweet Guide to Life. Taki mój mini przewodnik po życiu. Słodki, bo słodyczy w życiu nigdy nie za wiele. Tematyka będzie kręciła się w okolicach stylu życia, podróży, jedzenia i kultury. Podczas przerwy w blogowaniu, do mojego domowego zespołu dołączyła także przesłodka istota w postaci Nali, która jest bardzo energicznym szczeniakiem rasy Golden Retriever. Istnieje prawdopodobieństwo, graniczące z pewnością, że blogowy instagram zostanie zdominowany przez nią 🙂

Czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie?

Blogowanie chcę zacząć serią wpisów o podróży, z której w zasadzie dopiero co wróciłam. Była to podróż do Nowej Zelandii, gdzie wybraliśmy się z mężem pod koniec stycznia. 25 dni spędzonych na końcu świata…Jest o czym pisać! Nadal nie mogę uwierzyć, że tam byłam. Od jutra na blogu będzie pojawiała się relacja (głownie w postaci zdjęć) z wyjazdu, dzień po dniu. Mam w planach przemycić do wpisów wszystkie ciekawostki jakie udało mi się spamiętać oraz wszystkie przydatne informacje dla tych, którzy taki wyjazd planują (już zazdroszczę).

To co? Do zobaczenia jutro! 🙂

You Might Also Like